Sākums Organizatoriskie jautājumi Latvijas Gada auto 2015 fināla astotnieks

Latvijas Gada auto 2015 fināla astotnieks

02/12/2014
Latvijas Gada auto 2015 fināla astotnieks

Noslēdzies konkursa “Latvijas Gada auto 2015” priekšbalsojums. 28 žūrijas biedri no pretendentiem izvēlējās astoņus automobiļus, kuri sestdien 6. decembrī piedalīsies fināla balsojumā par prestižo ”Latvijas Gada auto” titulu.

Astoņi finālisti alfabēta secībā ir: 

Citroën C4 Cactus;
Ford Mondeo;
Mazda3;
Nissan Pulsar;
Nissan Qashqai;
Renault Twingo;
Škoda Octavia Scout;
Volkswagen Passat.

Šogad konkursam pieteikts rekordliels skaits – 32 dažādu klašu un segmentu automobiļi. Jāatgādina, ka dalībai konkursā galvenais kritērijs ir jaunā modeļa pārdošanas uzsākšanas datums Latvijā, kurš nedrīkst būt agrāks par 1. novembri 2013. gada.

Astoņu finālistu atlasē nepiedalījās komercauto modeļi, kuriem ir sava atsevišķa nominācija. Uz „Latvijas komercauto 2015” titulu pretendē: „Fiat Ducato / Peugeot Boxer”, „Ford Tourneo Connect”, „Ford Transit”, „Ford Transit Courier” un „Renault Trafic”.

Priekšbalsojumā tika balsots arī par laureātiem konkursa citās nominācijās, kā:

„Latvijas Mazais auto 2015”;
„Latvijas Apvidus auto 2015”:
„Latvijas Premium auto 2015”;
„Latvijas Skaistākais auto 2015”;
„Latvijas Sportiskākais auto 2015”;
„Latvijas Eko auto 2015”.

Žūrijas fināla testa braucieni un balsojums notiks no plkst. 11:00 6. decembrī Vecrīgā pie viesnīcas „Avalon Hotel”, kur būs arī apskatāmi konkursa finālisti.

Uzvarētāju godināšana un svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks 6. decembrī plkst. 19:00 un to varēs vērot televīzijas tiešraidē OTV kanālā (bezmaksas apraidē), TV kanālā Sportacentrs.com un interneta tiešraidē Delfi, iAuto.lv

Sponsori: Virši-A un Bosch Car Service.

Informatīvi atbalsta: Delfi, iAuto.lv, Latvijas Avīze, Tvnet, Draugiem.lv jauniauto.lv, Auto ziņas, Zebra, garaza.lv, 10minutes.lv, kursors.lv.

Atbalsta: Viesnīca „Avalon Hotel”, t/c Mols, LAMB, KPMS & Partneri, Linearis, V4 motors.