Sākums Jaunumi No Latvijas pirmizrādes Honda E līdz Mercedes-Benz GLC kā balva uz nedēļas nogali

No Latvijas pirmizrādes Honda E līdz Mercedes-Benz GLC kā balva uz nedēļas nogali

04/09/2020
No Latvijas pirmizrādes Honda E līdz Mercedes-Benz GLC kā balva uz nedēļas nogali

Ja esi bijis kādā no “Latvijas Gada auto” testa dienām tirdzniecības centrā “Mols”– tu droši vien atnāksi arī šoreiz. Ja neesi – gribam pastāstīt, kādus auto jaunumu iepazīšanas iespējas šis pasākums piedāvā.

Šāda veida konkursos, kuri notiek visā pasaulē (pie mums jau kopš 1998. gada), par titulu sacenšas auto ražotāju paši jaunākie automobiļi. Tos pēta, ar tiem brauc žūrijas biedri, par saviem iespaidiem pēc tam stāsta jums medijos. Un gada beigās balso gan žūrija, gan internetā tautas simpātijas balsojums. Labi, protams. Bet var vēl labāk. Pirms pāris gadiem sadarbībā at t/c “Mols” tika uzsāks unikāls eksperiments. Dosim braukt katram, kas to vēlēsies! Protams, vajadzīga autovadītāja apliecība. Protams, brauciens nebūs tik garš kā žūrijai, jo gribētāju daudz un diena īsa. Piecpadsmit minūtes pa Rīgas ielām. Bet tie ir tavi kilometri! Tās būs tavas sajūtas un simpātijas, kas modīsies (vai varbūt zudīs). Kā nebeidz atkārtot mūsu žūrijas priekšsēdētājs Atis Jansons – tādu tūkstoš gaumēm “labāko” un visiem piemēroto auto atrast taču nav iespējams. Bet savējo var! Ja ne tūlītējam pirkumam, tad kā aktīvu dzīvi stimulējošu mērķi. Iespējams, ka tas vislabāk izdarāms pie t/c “Mols”.

“Latvijas Gada auto 2020 testa dienā Molā” šobrīd savu dalību ir apstiprinājuši*:

“Alfa Romeo Stelvio” (statisks)

“BMW 5.sērija”

“Ford Puma”

“Honda CR-V Hybrid”

“Honda E’’ elektroauto (Latvijas Pirmizrāde – statisks)

“Jeep Wrangler” (statisks)

“Kia e-Niro” elektroauto (statisks)

“Kia XCeed” (statisks)

“Mercedes-AMG GLE Coupe” (statisks)

“Mercedes-Benz GLB”

“Mini Cooper SE” elektroauto

“Nissan Juke”

“Peugeot 2008” (statisks)

“Seat Leon”

“Škoda Octavia”

“Volkswagen Golf”.

* auto saraksts var mainīties pirms pasākuma. Statisks nozīmē, ka auto būs apskatāms, bet nebūs pieejams testa braucienam.

Kā redzat – spektrs visaptverošs. Krosoveri – sākot no augstākajiem “premium” plauktiem (MB), turpinot cenu līmenī ap 20 000 eiro (Juke, Puma, 2008). Ātru šoseju tālbraucienu tīkotājiem – arī  “premium” (BMW 5. sērija). Un iespēja to tieši konfrontēt ar tikai sprīdi īsāko, toties divreiz lētāko “Škoda Octavia”.

Kompaktklasē vilina pirmais randiņš ar jauno astotās paaudzes “Golf” un tā tuvu radinieku “Seat Leon”. Gribat kļūt pavisam zaļi? Bez skaņas un dūmiem ceļā dodas “Mini Cooper SE”!

Tādas tās braucienu iespējas. Savu kārtu gaidot pēc pieraksta (droši vien nāksies, jo, kā jau teikts – gribētāju daudz) – papildus atrakcijas, kā piemēram veiklības brauciens – ar īpašu balvu.

Šogad balvā “Mercedes-Benz GLC” uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni no gudru sludinājuma portāla ZIP.lv. Vai Jums izdosies nobraukt 900 km ar vienu uzpildi?

Lietuvas moto akrobātu priekšnesums (plkst. 13:00 un 14:00). Stunt rider moto šovs neatstās vienaldzīgos!

Un pērn ātri par ļoti pieprasītu kļuvusī iespēja savas šaubas, neskaidrības jauna auto izvēlē klātienē (divi metri!) pārrunāt ar neapšaubāmi kompetentākajiem (pārdošanas rezultātos tieši neieinteresētajiem) cilvēkiem: žūrijas biedriem. “Latvijas Gada auto” jūs no plkst. 11:00 līdz 17:30) gaidīs Atis Jansons, Normunds Avotiņš, Agris Staņēvičs un citi – jau vairākus gadus braukuši ar gandrīz visu, ko milzīgais un raibais auto tirgus piedāvā. Nāciet, skatieties, brauciet, jautājiet! Domājiet. Novembrī varēsiet arī nobalsot t/c Mols vai internetā par savu “Tautas simpātiju”.

Ieeja pasākumā ir bezmaksas. Ņemot vērā pastāvošos ierobežojumus, skatītājiem jāievēro divu metru distance vai arī jālieto mutes un deguna aizsegs, kas būs pieejami arī  “Latvijas Gada auto” teltī bezmaksas. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr:360 cilvēkiem, kuriem ir elpceļu saslimšanas pazīmes vai jāievēro pašizolācija, nedrīkst atrasties pasākuma teritorijā.

Informatīvi atbalsta: Zip.lv – gudri sludinājumi, Delfi, iAuto.lv, Latvijas Avīze, Dieviete.lv, Jauniauto.lv, Auto ziņas, garaza.lv, dzivoklis.lv. Atbalsta: t/c Mols, LAMB, V4 motors.