Sākums Jaunumi Latvijas Gada auto piedalās Ķīpsalas izstādē Auto 2013 ar 210m2 lielu stendu

Latvijas Gada auto piedalās Ķīpsalas izstādē Auto 2013 ar 210m2 lielu stendu

28/04/2013
Latvijas Gada auto piedalās Ķīpsalas izstādē Auto 2013 ar 210m2 lielu stendu

«Gada auto» sadarbībā ar BT1, «Latvijas gada auto 2014» konkursa ietvaros, izveidojuši īpašu stendu šajā nedēļas nogalē notiekošajā Ķīpsalā izstādē «Auto 2013», kurā vienuviet būs apskatāmi 10 jaunākie modeļi, kā arī «Latvijas Gada auto 2013».

Tā būs pirmā pretendentu tikšanās ar žūriju un vienlaikus arī ar plašāku publiku. Ļoti veiksmīgi izveidota sadarbībā ar BT1, lai realizētu ideju ideja par īpaša «Gada auto» stenda izveidošanu, kurā tiks demonstrēti jau pieteiktie pretendenti, tā dodot izstādes apmeklētājiem iespēju vienuviet novērtēt jaunākos automobiļus. Šogad konkursa stends aizņems vairāk nekā 210 m2, un tajā būs apskatāmi vairāki ražotāji, kas būs tikai «Gada auto» ekspozīcijā – Mazda 6, Ford Kuga, Škoda Oktavia, Honda CR-V, Toyota Auris, Toyota RAV4. Vienīgais Volkswagen Ķīpsalas hallē būs «Gada auto» stendā – 2013. gada Latvijas, Eiropas un pasaules «Gada auto» titula ieguvējs Golf 7. Opel Mokka un Adam ir nolēmuši savu dalību izstādē dubultot – tie būs gan savā, gan «Gada auto» stendā. Tāpat «Gada auto» stendā būs divas Latvijas pirmizrādes – Fiat Panda 4×4 modelis, kas būs pieejams tikai konkursa stendā, un Peugeot 2008, kurš būs apskatāms arī savā stendā.

Kā redzams – konkursa pirmā intriga jau iezīmējas: ļoti spēcīgs šogad ir to dalībnieku sastāvs, kuri bez galvenā titula kāro arī uzvaru populārajās nominācijās «Apvidus auto» un «Mazais apvidus auto».

«Latvijas Gada auto» norisinās jau kopš 1998. gada piecpadsmito reizi un ir uzskatāms par auto tirgus stabilu un labu tradīciju. Konkursa mērķis ir ar kompetentas žūrijas, autoražotāju un masu mediju atbalstu pievērst Latvijas sabiedrības uzmanību jaunākajiem autoražotāju sasniegumiem, kas ir pieejami Latvijas tirgū.

Dalībnieku pieteikumu pieņemšana sākās martā un turpināsies līdz pat novembra sākumam. Konkursa fināla balsojums un apbalvošanas ceremonija notiks 7. decembrī Rīgā viesnīcā «Avalon Hotel».

Informatīvi atbalsta: Delfi, iAuto.lv, Latvijas Avīze, Tvnet, jauniauto.lv, Ātruma cilts, Telegraf, 10minutes.lv, garaza.lv, FHM.
Atbalsta: viesnīca Avalon Hotel, LAMB, KPMS & Partneri, Linearis, NRJ, rentmama.com, Holography.lv, V4 motors.