Sākums Jaunumi Aicinām ziedot kritušo karavīru piemiņas vietas izveidei

Aicinām ziedot kritušo karavīru piemiņas vietas izveidei

20/11/2014
Aicinām ziedot kritušo karavīru piemiņas vietas izveidei

Konkursa “Latvijas Gada auto” organizatori ziedo un aicina atbalstīt ar savu ziedojumu drīzāku pieminekļa pabeigšanu! Ziedojuma konts norādīts zemāk.

Kopš Latvijas Valts Armijas atjaunošanas, Latvijas karavīri ir piedalījušies daudzās militārās operācijās, kaujas uzdevumos un ziedojuši savas dzīvības Latvijas Valts drošības stiprināšanai, pierādot, ka Latvija ir uzticams partneris kolektīvās aizsardzības pamatprincipu realizēšanā. 

Piemiņas vietas komplekss tiek veidots uz ziedojumu pamata, kas arī ir viens no apliecinājumiem augstāko vērtību eksistencei Latvijā un sabiedrības līdzatbildībai karavīru ieguldījumam Valsts drošības vairošanā.
Monumenta pamatakmens tika likts 2014.gada 21.martā. 

Monumenta celtniecības izmaksas tiks segtas ar savākto ziedojumu palīdzību un, lai to pabeigtu, nepieciešami vēl 15 286,42 eiro. Arī konkurss “Latvijas Gada auto 2015” ir ziedojis projekta drīzākam noslēgumam.

NBS komandieris, ģenerālleitnants Raimonds Graube stāsta: “Jau kādu laiku Sauszemes spēku karavīru klubs vāc ziedojumus, lai Ādažu bāzē uzstādītu pieminekli kritušiem karavīriem. Lielākā daļa līdzekļu jau savākta. Pateicos šī pasākuma organizatoriem par atbalstu un ziedojumu kritušo karavīru piemineklim!”

Māris Ozoliņš, Latvijas Gada auto organizators: „Latvijas svētku laikā un esošajā drošības situācijā mēs arvien vairāk apzināmies un novērtējam Latvijas armijas nozīmi sabiedrībā. Tāpēc esam priecīgi, ka ar konkursa palīdzību varam izdarīt labu darbu, pateikt paldies latviešu karavīriem un pieminēt kritušos ar godu! Aicinu katru no mums veikt ziedojumu kritušo karavīru piemiņas vietas izveidei Ādažu militārajā bāzē.”

Ziedojumu lūdzam veikt uz sekojošiem rekvizītiem:
Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds, Nodibinājums
Reģ. nr.: 40008034005
Konta numurs: LV98HABA0551015938166
Banka: Swedbank, kods HABALV22
Kā mērķi, lūdzam norādīt: „Ziedojums karavīru piemineklim Ādažos”

Vairāk kalpaks.lv