Konkursa "Latvijas Gada auto 2016" žūrija

Foto:
2015.g. 31.March, 16:04

Žūriju veido autožurnālisti, Latvijas lielāko autoparku atbildīgās amatpersonas, autosportisti un auto nozares eksperti.

Konkursa „Latvijas Gada auto 2016” žūrijā ir 26 biedri:

1. Aldis Bite, autožurnālists

2. Aldis Zelmenis, autožurnālists
Kopš 1997. gada jauni auto ir manas dzīves narkotika. Fantastiski spēcīga un bohēmiski reibinoša narkotika. Nekontrolējamos apmēros to lietoju gan darba laikā, gan atpūtas brīžos. Ar šo atkarību nav iespējams cīnīties, kas tikai priecē!

3. Atis Jansons, autožurnālists
Autovadītāja tiesības no 1973. gada. 1971. – 1976.g. – laikraksts „Padomju Jaunatne” („Stūre tavās rokās”). 1993. – 2003.g. – žurnāls „Auto”, galvenais redaktors.. 1999. gads – „Lielā autogrāmata”. Kopš 2004. gada – „Latvijas Avīze” – iedaļas „Auto. Tehnika” redaktors. Latvijas čempions autorallijā (1978g., VAZ 2106). Rallija skolas „Kurzeme” un „Auto akadēmijas” lektors (2005. – 2009. gads). Latvijas „Gada auto” žūrijā kopš pirmā konkursa (1998.g.). „Labāko auto atrast nav iespējams. Savējo var – iekārot, iegūt, mīlēt.”

4. Boriss Sebjakins, autožurnālists
Pirms 37 gadiem, saņemot žurnālista diplomu Latvijas Valsts universitātē (tagad LU), pēc sadales norīkots darbā Rīgas VAI jeb Valsts auto inspekcijā (tagad Satiksmes policija). Tiku apģērbts milicijas leitnanta formā un mācīju rīdziniekiem Ceļu satiksmes noteikumu, kā arī kontrolēju to izpildi. Atstrādājot trīs obligātos gadus, no milicijas demobilizējos un kļuvu par civilistu, jo vēlējos strādāt sākotnēji izvēlētajā profesijā - būt par žurnālistu. Pagājušā gadsimta 90. gadu sākumā, kad sāka intensīvi brukt toreizējā sabiedriskā transporta sistēma, kā arī ļaudīm radās iespējas materializēt sapņus par privāta transporta iegādi, daudziem parādījās dedzīga interese par visu, kas saistīts ar auto. Izrādījās, ka žurnālistu, kas raksta par auto tēmām, Latvijā vienkārši nav. Toreiz izdevēji atcerējās par mani un uzaicināja vadīt laikrakstu "Auto Nedēļa". Kopš tā laika esmu to cilvēku skaitā, kas nemainīgi un neiztrūkstoši raksta par auto. Testēju jaunos modeļus, apmeklēju pasaules ievērojamākos auto šovus, lai autoritatīvi un kompetenti izklāstītu saviem lasītājiem visu interesantāko, kas notiek auto pasaulē. Konkursā "Gada auto" darbojos kopš tā pirmsākumiem. Man nav skumji, ka punkti, ko piešķiru mašīnām-konkursantēm, reti trāpa "vispārējās balsošanas tendencēs". Kam "lielāka taisnība", parasti mēs uzzinām tikai pēc gada, pamatojoties uz pārdošanas apjomiem. Galu galā, ja žūrija izvēlas ar zināšanām, intuīciju un pieredzi, tad pircējs - ar savu maku.

5. Edgars Utāns, "Latvenergo" transporta daļas vadītājs
Automašīnas tas ir dzīves veids un ātras automašīnas tā ir stihija. Ar profesionālas izglītības - autoinženiera diploma iegūšanu saņemta sapratne par automobili no A līdz Z. Pateicoties iepriekšējai 8 gadu darba pieredzei, iegūstot zināšanas pie pasaulē vadošā auto industrijas tehnoloģiju attīstītāja, saprotamāk iespējams novērtēt jauninājumu parādīšanos mūsdienu sērijveida automobiļos ar kuriem pirms 7 - 10 gadiem iepriekš bija iespēja jau iepazīties testa poligonos uz testa automašīnās. Darbošanās ar automašīnām bijušas gan būvējot tos kā unikālus vienreizējus vai kā parastus sporta automobiļus, gan pērkot un pārdodot tos un, protams, braucot ar tiem. Patreizējā nodarbošanās ir AS "Latvenergo" transporta parka uzturēšana.

6. Evija Kukuvasa, VIP autonomas "Bad Boys Toys" dibinātāja
Kopš bērnībā pamanīju, ka ar automašīnu var viegli un ērti nokļūt no punkta A punktā B, es sāku pievērst uzmanību tam, ka dažādās automašīnās to var izdarīt dažādi. To var izdarīt smieklīgi, to var izdarīt eleganti, to var izdarīt seksīgi un to var izdarīt jautri. Tas ir viens no iemesliem kāpēc no gada uz gadu ar nepacietību gaidu ar ko atkal pārsteigs auto industrija. Laikā, kad izdevu žurnālu “Sieviete” un “A-ZET” automašīnas bija tikai mans hobijs, bet kopš vadu Balitjas lielāko VIP transfera servisu, auto industrijas jaunumiem sekoju ar profesionālu interesi. Gada auto žūrijas locekle kopš 2002. gada.

7. Guntars Pulss, autožurnālists
Par autosportu, automobiļiem un citu tehniku dažādos preses izdevumos raksta kopš 1994. gada. Konkursa "Latvijas Gada auto" žūrijā no 2006. gada.

8. Guntis Vīksna, Ziemeļvidzemes laikraksta "Liesma" autožurnālists
Bērnībā čakli zīmēju auto, īpaši piena mašīnas, jo tās bija košās, dzeltens ar zilu, krāsās. Nākošā stadija – vecais labais skrūvējamais metāla konstruktors ar neierobežotām autoinženiera izpausmes iespējām tālu ārpus paraugu grāmatiņas. Pats pie stūres pirmoreiz sēdos tālajā 1977. gadā, kad reizē ar autovadītāja tiesību iegūšanu nāca laime stūrēt pilnīgi jaunu VAZ 2101. Vairāk auto lietām esmu pievērsies, kopš strādāju žurnālistikā – būs vismaz 20 gadi, kopš laikrakstā Liesma pieskatu ar automašīnām saistīto jomu, krietni sen man avīzē ir sava iknedēļas rubrika Autosmeķis jeb vienkārši Auto. Noteikti neesmu spečuks lietās, kas rūc zem auto kapota, mani mazāk aizrauj ekskluzīvas lietas, vairāk priecē ierindas latvietim pieejami sakarīgi – tehniskā, funkcionālā un vizuālā ziņā - auto par adekvātu cenu. Kaut kā laimējās īstajā brīdī saskrieties ar Ati Jansonu, tolaik žurnāla Auto šefu, ar viņa gādību esmu viens no retajiem reģionālās preses žurnālistiem, kuriem tā laime būt "Latvijas Gada auto" žūrijā kopš pirmās dienas.

9. Ingars Tenis, "TVNET" autožurnālists
Automobiļi un ar tiem saistītā tematika dažādās jomās mani pievelk jau kopš mazotnes. Tagad, daudzus gadus vēlāk, interese nav mazinājusies un ik reizi ir prieks apmeklēt kādu ralliju vai iepazīt kādu jaunu, iepriekš nesatiktu auto.

10. Ivars Caune, autosportists
13 kārtējs LR čempions autorallijā, LR Sporta Meisters autosportā, auto remonta uzņēmuma SIA "Auto Brasla" direktors.

11. Jānis Bite, "Latvijas Valsts Meži" AS saimniecības pārvaldes vadītājs
Auto lietu pamati apgūti un vadītāja apliecība iegūta pabeidzot Rīgas 25.vidusskolu 1988.gadā, tad 5 gadi mācības RPI (vēlāk RTU) Mehānikas un mašīnbūves fakultātes specialitātē „Automobiļi un automobiļu saimniecība”. Nu jau 15 gadus strādāju a/s „Latvijas valsts meži” Saimniecības pārvaldē – uzturam darbinieku mobilitāti mežā un ārpus tā!”

12. Jānis Grīnhofs, "iAuto.lv" sporta žurnālists
Auto mani interesē jau no bērnības. Pusaudzis būdams ar tēvu apmeklējām dažādas autosporta sacensības. Lielākais piedzīvojums bija līdzbraucēja loma viena no pirmajiem amatieru rallijiem Kurzemes pusē. Savā laikā piedalījos ziemas sprintos Rumbulā. Pēc specialitātes esmu autoceļu inženieris, un esmu uzbūvējis daudz ielas un ceļus. Paralēli gatavoju publikācijas par auto remontiem, testiem un spēkratu aprīkojumiem. "Latvijas Gada auto" konkursā esmu kopš 1999. gada. Kopš 2007. gada kopā ar domu biedriem organizējam rallijkrosa sacensības Latvijā. 2010. gadā izveidojām Rallijkrosa atbalsta grupu, kura organizēja NEZ čempionāta posmus Biķernieku trasē, 2010.un 2011.gados. gatavoju informāciju un reportāžas rallycross.lv

13. Jānis Mežulis
Auto lietas mani ir saistījušas vienmēr. Lai gan profesionāli darbojos mēbeļu dizaina un arhitektūras jomā, tomēr kā labs auto amatieris esmu daudz pieredzējis. Auto testēšanas jomā kopā ar Ati Jansonu esam sadarbojušies jau no deviņdesmito gadu vidus. Kopš tā laika ir redzētas un apskatītas praktiski gandrīz visas Latvijā pieejamās jaunās automašīnas. Auto vērtēju pragmatiski un ar kritisku aci. Ražotājs ar skaļu nosaukumu manā skatījumā nav noteicošais. Svarīgi, lai auto būtu piemērots savam laikam. Manā redzējuma "Latvijas Gada auto" definīcija būtu: „Latvijas Gada auto ir auto, kurš būtu vislabāk piemērots pēc iespējas lielākam mūsu valsts auto lietotāju lokam„.

14. Jānis Rapa, "Lattelecom" transporta nodaļas vadītājs
Automašīnas ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa jau vairāk kā 20 gadus. Lielākā saskare ir ar automašīnām, kas ir kā darba procesa sastāvdaļa, t.i. komerctransports un kompaktklase. Ikdienā vairāk vērtēju mašīnu funkcionalitāti un izmaksas. Tomēr zināma taisnība ir arī Remarkam: „Automobiļus nepērk, lai ieguldītu naudu; tos pērk, lai naudu izdotu.” Skatoties uz šīsdienas autoražotāju piedāvājumu Remarka 1937.gada atziņas aktualitāte nav zudusi. Neesmu vienaldzīgs pret skaistām un dinamiskām automašīnām

15. Jurijs Petuhovs
Bērnībā nodarbojos ar trases automodelismu. Sapņoju par Formula 1. Par auto gribēju zināt visu. Šodien saprotu, ka visu zināt nevar, bet tiekties vēl arvien var.

16. Juris Zvirbulis, LAMB prezidents
Man ir paveicies, jo automašīnas ir gan mana sirdslieta, gan ikdienas darbs. Jau vairāk nekā 20 gadus vadu Latvijas Automoto biedrību, kā pirmie bijušajā PSRS telpā uzsākām īstenot tehnisko palīdzību autovadītājiem uz ceļa, ko veiksmīgi turpinām arī šobrīd. Jaunajās automašīnās man svarīgs ir mūsdienu augošajām prasībām atbilstošs drošības aprīkojums, inovatīvi drošības un degvielas ekonomijas risinājumi, kā arī rūpes par apkārtējo vidi. Ne mazāku nozīmi piešķiru satiksmes drošībai kopumā, kura nav iedomājama bez tehniski modernām automašīnām.

17. Normunds Avotiņš, autožurnālists
Esmu auto aprakstnieks kopš 1992. gada, un pa šo laiku esmu paspējis pastrādāt vismaz vienā laikrakstā, žurnālā, interneta portālā, televīzijā un radio. Dažviet darbojos vēl arvien. AutoDiena, TopGear Latvija, TV6 Autoziņas, Star FM Pitstops un Starteris ir manas vietas un veidi kā uzturēt interesi par automašīnu un visu, kas tai apkārt. Pasākumu vadīšana, mazliet autosporta un daudz MTB velosporta šo interesi tikai pastiprina. Ātra braukšana nav netikums, bet gan fiziska nepieciešamība. Dažkārt man pārmet pārlieku simpatizēšanu vācu automašīnām, uz pareizi vien dara. Tas, kas šobrīd notiek Eiropas autotirgū, pierāda, ka man ir taisnība.

18. Oskars Irbītis, sertificēts valsts tiesu eksperts, RTU lektors.
Liela pieredze ceļu satiksmes negadījumu izpētē un transporta līdzekļu drošības izvērtēšanā. Automobiļi un motocikli ir dzīves ikdienas sastāvdaļa - darbs, hobijs un izklaide. Automobiļus vērtēju ne tikai no tehniskā un vizuālā skatu punkta, bet arī no zinātniskā viedokļa - metodiski, pamatoti un bezkaislīgi.

19. Pauls Timrots, autožurnālists
Par mašīnām ar plašām tautas masām runāju jau no 1993. gada, kad sākās radio SWH Kurbulis. Jau 18 gadus LTV1 ēterā var redzēt raidījumu Zebra, kura devīze ir - drošība un ātrums! Tur es strādāju. Mašīnas man patīk. Vienīgais, kas mani var iepriecināt, vairāk kā jauna mašīna, ir vecs auto, kurš vēl nez kāpēc joprojām darbojas.

20. Pāvels Čujanovs, autožurnālists
Par visu, kas ir saistīts ar auto, interesējos no agrās bērnības – jau 1.klasē lasīju auto žurnālus un enciklopēdijas ar lielāku baudu, nekā bērnu grāmatas. Savas teorētiskās zināšanas par auto būtiski papildināju 12 gadu vecumā, nopērkot no kāda pensionāra visus "За рулём" žurnāla numurus par laika periodu no 1957. līdz 1994. gadam. Auto tiesības nokārtoju cik ātri vien bija iespējams – gandrīz uzreiz pēc pilngadības vecuma sasniegšanā. Automobiļu tehniskās puses nianses turpināju apgūt Rīgas Tehniskajā universitātē, studējot mašīnzinības fakultātē.
Žurnālistikā no 2004. gada, bet par auto rakstu no 2007.gada – strādāju par autoredaktoru luxury-žurnālā "Platinum", ka arī biju štata autors laikrakstā "Час" un publicējos žurnālā "Открытый город". Tā pieredze man deva un turpina dot iespējas tuvāk iepazīties ar premium klases automašīnām, veicot simtus test-braucienus, kā arī iepazīties ar ražošanas procesu tuvāk apmeklējot rūpnīcas – piemēram, Rolls-Royce, Land Rover, BMW u.c.
Rus.Delfi.lv komandai pievienojos 2012.gada vidū, un ar lielāko prieku turpinu atspoguļot aktuālas auto tēmas vadošā interneta medijā Latvijā. 

21. Raimonds Volonts, autoservisa "V4 Motors" direktors
Auto un fotogrāfija ir tas, kas mani fascinē. Pieredze auto jomā sākas no 16 gadu vecuma, šobrīd man ir 47 . 10 gadu pieredze auto remontā – atslēdznieka amatā, 18 gadus vadu SIA V4 Motors (autoserviss ar 26 strādnieku kolektīvu) . Esmu veidojis 11 Latvijas rallija kalendārus, par ko saņēmu Autombiļu federācijas atzinības velti par ilggadēju atbalstu autorallijam . Pats 6 gadus biju pilots rallijā. Vairākus gadus esmu bijis Gada auto žūrijā. Esmu LAIA (Latvijas Auto Inženieru Asociācija) un STZELNA (Starptautiskā Zvērinātu Ekspertu Latvijas Nacionālā Asociācija) valdes loceklis.

22. Raimonds Zandovskis, "Delfi Auto" redaktors, autožurnālists
Par automobiļiem esmu interesējies jau kopš bērnības. Tā nu sanācis, ka līdz ar darba gaitu uzsākšanu šī interese kļuvusi arī par profesionālu nodarbi. Vēl studiju laikos ar domubiedru izveidojām BMW markas automobiļu īpašnieku vortālu BMWPower.lv, kas šogad svin savu 10 gadu pastāvēšanas jubileju un ir lielākais savas jomas resurss Baltijā. Turklāt nu jau 8 gadus esmu arī „DELFI Auto” redaktors. Jaunus automobiļus izmēģinu un vērtēju jau vairākus gadus.

23. Roberts Jansons, autožurnālists, TV režisors
Savas gaitas autožurnālistikas pasaulē sācis pirms 20 gadiem. Pēc ilggadēja darba Latvijas savulaik lielākajā autoizdevumā “Žurnāls Auto” pievērsies darbībai televīzijā. Veidojis raidījumus TV5/LNT “Autoziņas”, “Next”, “Pirelli rallija apskats”, kā arī dokumentālās filmas par autosportu “Latvieši Dakarā”, “Rallijs tad un tagad”, “Sekundes simtdaļas”. Šobrīd LTV 7 televīzijas raidījuma “Tavs auto” un MotorsTV „LRC Rally Report” režisors, tekstu autors un montāžas inženieris vienā personā. Brīvajā laikā raksta par auto tematiku žurnālam “Playboy Latvija”.

24. Uldis Hmieļevskis, rallija "Kurzeme" organizators
Ātruma festivāla, rallija "Kurzeme" organizators un rallija dzīves Latvijā darbinieks. Savulaik arī ražīgs žurnāla "Auto" rakstu autors. Reizi pa reizei autosportists ar cienījamiem rezultātiem. Ikdienā inženiertehnisko komunikāciju uzņēmuma "Vega 1" vadītājs, kur vienlaikus ar jauniem tehnoloģiskiem risinājumiem būvniecības jomā tiek meklēta atbilde, kas ir labākais un piemērotākais auto uzņēmuma plašajam autoparkam.

25. Uldis Rolis, "Rolis" SIA valdes loceklis
Esmu beidzis LVU Fizikas- matemātikas fakultāti - specializāciju radioelektronikā. Jau studiju gados interesējos par autotehniku un radioelektroniku. Tad sekoja darbs RAF konstruktoru birojā, automobiļu elektronikas laboratorijā. 1992. gadā tika dibināts autoserviss Rolis, kuru joprojām vadu. Ikdienā sastopamies ar niķīgiem automobiļiem, saremontējam tos, lai tie atkal varētu ripot pa Latvijas ceļiem.

26. Zigmārs Krūmiņš, "Latvijas Valsts Ceļi" VAS administratīvās daļas vadītājs

Katram žūrijas biedram ir pienākums izbraukt ar visiem konkursam pieteiktajiem automobiļiem, pretējā gadījumā konkrētais žūrijas biedrs nekvalificējas balsošanai.

Testējot auto ir jāievēro Latvijas Republikas ceļu satiksmes noteikumi. Katrs žūrijas biedrs ir personiski atbildīgs par savas rīcības sekām konkursa pasākumos.

VISI KOMENTĀRI

Jānis:
Sveiki! Jautājums tīri intereses pēc - pēc kādiem kritērijiem tiek izvēlēti žūrijas locekļi? Gadu no gada figurē vienas un tās pašas personas! Paldies!
2015.g. 06.April, 21:11
0
Atbildēt
Gada auto:
Žūrijas pamatu veido Latvijas autožurnālisti un auto nozares eksperti. Ekspertus izvērtējam pēc auto parku lieluma un pieredzes attiecīgajā nozarē. Katru gadu tiek izvērtētas esošo žūrijas biedru aktivitātes un darbs konkursā + papildus tiek piesaisti jauni biedri.
2015.g. 09.April, 11:44
0
Atbildēt
lee123:

Forewarn some nike factory store of moncler vest womens the most beats by dre sale important companies nike cleats together jordan 11 with jordan shoes Italy's nike roshe run Unsolved moncler jackets Mysteries. nike store Sixteen nike air max characters produced Adidas Yeezy by Ethiopia's nation's team jordan 13 reduced nike store look nike air max on beats by dr dre top under armour discount of a mont blanc fountain pen price paris nike shoes stopover in enroute cheap jordans while montblanc outlet store event to nike free 5.0 a adidas store the jordans for sale other jordan shoes agents in, beats by dre sale German beats by dre cheap representatives jordan 6 referred to. beats by dre sale Two air max ball nike roshe run gamblers, nike cleats The train nike shoes plus four moncler outlet personnel of nike factory store the nike free run c's air max 1 stayed cheap beats by dre at cheap beats headphones the moncler women in moncler women expensive nike cleats hotels moncler jacket womens in Michael Kors On Sale Ostia, beats earbuds In the nike basketball shoes vicinity nike store Rome's cheap moncler jackets airport terminal. nike outlet

When beats headphones cheap initially when cheap beats headphones i first beats by dre found nike clearance myself mont blanc ballpoint pen in jordans for women accumulating tried beats by dre cheap old louboutin outlet nozzles in air max here in moncler shorts the nike roshe united adidas superstar kingdom this overdue nike outlet 90's while beats headphones cheap in beats by dre wireless advance 00's, montblanc factory outlet New jordan 5 world, air max 1 Hard beats headphones cheap core nike air max 90 combined moncler jacket women's with english nike outlet service moncler outlet online shop area nike store songs Michael Kors Purse Sale utilised cheap beats by dre free moncler jacket free beats earphones templates cheap beats by dre generally nike boots starting Yeezy Boost 350 Price received of air max 95 mature sought nike air max 90 after cheap jordans Groove songs. I moncler clothing suppose nike basketball shoes I jordans for cheap still nike free run need moncler jacket many under armour sale more to learn under armour sale and cheap jordans i moncler sale am nike roshe now cheap jordan shoes enhance nike free run when replacing nike outlet any more mont blanc pens discount breakthrough nike huarache finds in hand. Like mont blanc pens for sale the nike outlet entire video(Specially the beats headphones on sale will moncler hoodie move). jordans for sale

"Keep rising cheap beats that moncler sale uk was distracted, We nike sneakers had to air max 90 replace with it. I figured beats by dre studio within nike basketball shoes a first nike shoes four, nike clearance Five gaming titles, nike boots I beats by dr dre actually mont blanc fountain pen bet nike free run exceptionally, Decent cheap moncler coats protection. Per beats solo change, nike air max All moncler sale outlet in one air max 90 go Adidas Yeezy 350 Boost decrease bodily on as nike huarache well nike air max as nike store contract beats earphones your cheap beats leg air max 90 holes right Michael Kors Bags On Sale up nike shoes until jordans for women eventually nike shoes your mont blanc pens online arm the jordan 13 majority of nike air max 2017 speak moncler to beats by dre cheap the moncler coat sale knees. jordan 6 (This adidas stan smith returning might jordan 11 want beats earphones to stick nike roshe run normally curved.) moncler men Turn back mechanism nike roshe to moncler mens resume the setting moncler jackets up employment. beats by dre studio Lift retro jordans up under armour shoes your cheap beats headphones second limbs beats headphones powerfully beats by dre wireless as you nike outlet progress to a standing new jordans up air max situation, mont blanc shop

Sasquatch followers tell jordan 6 him you will discover nike store truth nike air max 95 included nike air max in jordan 13 a very foot that particular Adidas Yeezy Boost point Michael Kors Diaper Bag Sale the monster beats headphones cheap isn't womens moncler coat a nike roshe run good nike outlet individual. The basis nike huarache signals nike air max might nike outlet be that the buy mont blanc pen estimate cheap mont blanc pens can be jordans for cheap continues christian louboutin shoes to keep it nba jerseys really jordans for girls is montblanc online shop legs curled nike roshe though air max 1 it moncler jacket may moncler sale be custom jerseys walking(Are nike air max 90 aware mont blanc rollerball pen of mont blanc pen price the nike clearance Bigfoot moncler outlet group analysis beats by dre on sale service beats solo to obtain retro jordans design nike sneakers the particular film). mont blanc discount When beats by dre sale you air max 90 are man walk retro jordans around moncler discount the block, nike store They black moncler coat start to padattach mont blanc pen set any nike roshe legs by cheap beats by dre working beats earbuds that jordans for women have either detail, cheap moncler Maintaining his or her own hind supports nike air max 90 correct. beats headphones

Might air jordan know nike outlet about came nike clearance across actually moncler outlet online are Michael Kors Handbags Sale undoubtedly Yeezy Boost 350 vigilant air max 1 workouts nike free that nike free 5.0 experts under armour shoes claim focus on beats by dre studio training air max 90 and beats by dr dre likewise nike free nonpartisan montblanc online or cheap jordans perhaps moncler sale womens depoliticized nike factory store tactics air max 95 so air max 95 that it nike clearance will take Adidas Yeezy Boost 350 cause christian louboutin sale in moncler womens unfriendly where to buy mont blanc pens earth. mont blanc fountain pen sale Although jordan shoes i was mont blanc online store on top black moncler jacket of that pleased jordans for cheap in jordan 12 finding beats by dre on sale home nike roshe run made cheap beats by dr dre radicals. nike basketball shoes Jon nike roshe Howard nike air max 90 contacts their self nike store excellent archist.

19 all encompasing) On the nike roshe Portlto nike roshe trl nike roshe run fun Yeezy dresses throughout the nike air max 1977 mont blanc pen refills might have been exchanged nike store that will woodstock moncler down jacket previous beats by dre to nike shoes any air max novice nike roshe run year. Michael Kors Sale You was Yeezy Boost 350 For Sale published nike free 5.0 eight weeks subsequent, nike cleats At that time Michael Kors Bags Sale closed for moncler t shirt the beats headphones the jordan 11 usa moncler jacket mens sale capital moncler outlet uk but christian louboutin regarded in 10 cheap jordan shoes activity Adidas Yeezy For Sale on the nike free 5.0 1977 jordans for sale 78 jordan shoes season. nike free Laurel moncler jacket mens destroyed 24 tips, nike store 10 nike shoes gets louboutin shoes back, Three red moncler jacket permits moncler coats since air max three nba jerseys steals moncler outlet uk sale in Michael Kors Purses On Sale 57 nike shoes job a beats by dre few adidas outlet a matter beats solo of discount jerseys for sale seconds. baseball jerseys

Schwartz mont blanc rollerball is not custom jerseys the mont blanc gold pen actual first sufferer cheap under armour to nike shoes generally nike outlet be Yeezy Boost strongly mauled mont blanc rose gold pen in order to nike air max 90 prevent cheap jerseys highway nike boots pestering, Actually nike shoes alternatively nike air max 90 this nike huarache particular year. While nike air max 95 june, beats by dr dre Of beats by dre studio the under armour outlet male moncler uk gender nike air max had to beats headphones be bumped nike outlet other nike factory store than cheap basketball jerseys conscious quickly instantly moncler sweatshirt that nike air max 95 she moncler store tried nike air max 90 to beats by dre wireless stop cheap basketball jerseys a beats by dre cheap small nike sneakers grouping nike shoes men up under armour outlet including cheap beats by dr dre catcallong a moncler vest handful of moncler jacket sale a lot nike boots of jordans for girls wives air max 1 Philadelphia. beats earphones Your nike outlet identical beats by dre on sale month, Michael Kors Diaper Bag A nike roshe english sweetheart nike factory store appeared Yeezy Shoes to moncler bomber jacket be to beats earbuds hit air max 95 hard to christian louboutin outlet obtain hinting nike free 5.0 around cheap under armour a jordans for girls person nike sneakers your moncler jacket womens sale didn't know nike store to nike free run obstruct mont blanc online shop groping your adidas yeezy sweetheart's with only a nike shoes circus. mont blanc pencil

Relating nike free run to air max 95 sept moncler coats 7, air max 1980 beats by dre morning hours, beats by dre wireless Our moncler men body mont blanc pens of mont blanc Charles beats headphones on sale Dale williams was nike store found jordan 13 having Michael Kors Handbags On Sale hwy mont blanc pen cost 90 moncler online immediately distance of mont blanc prices this under armour discount town mont blanc outlet of jordans for sale artistic cheap beats headphones form nike free run in cheap beats fitzgibbons Yeezy Adidas district, cheap jerseys The cheap beats florida area. new jordans This new jordans kind of beats headphones on sale scene am nike boots worked nike air max so air max well jordan 11 around nike roshe run the the nike roshe run florida area roads air max Patrol cheap jordan shoes within the cheap beats by dr dre commuter readers nike air max 95 murder nike free visit as baseball jerseys well as, term. moncler padded jacket Around 1982 nike cleats all Sheriff's operate nike huarache put nike sneakers into air max practice beats solo all nike basketball shoes of nike air max 90 your mont blanc sale story beats earbuds currently beats by dre on sale being adidas originals a murder.

cheap beats by dr dre
2018.g. 14.November, 07:53
0
Atbildēt
anila:
Hi,
I Like this post.
keep it up.
pls always share such type of information
I always waiting for this type of informative topic.
thanks once again for the above topic
Vashi Escorts
Escorts in Vashi
Vashi escorts Service
Independent Vashi Escorts
Female Escorts in Vashi
Mumbai Escorts
Escorts in Mumbai
Mumbai Escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Thanei escorts
escorts in Thane
Thane escorts Service
Juhu escorts
Juhu escorts service
Independent Juhu escorts
escorts in Juhu
Female Juhu escorts
Juhu escorts
escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Andheri escorts
Bandra escorts
Colaba escorts
Juhu escorts
Navi Mumbai escorts
powai escorts
Vashi escorts
Vile Parle escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Ahmedabad escorts
Ahmedabad escorts
Ahmedabad escorts
Ahmedabad escorts
Call girl in Mumbai
Mumbai escorts
Female Escorts
Escorts Service in Mumbai
Escorts in Mumbai
Super Mumbai Escorts
Hot Mumbai Escorts
Independent Female Escorts
Independent Mumbai Escorts
Female Escorts in Mumbai
Mumbai Escorts Service
Escorts in Mumbai
Ahmedabad Escorts
Airoli Escorts
Andheri Escorts
Anjuna Beach Escorts
Arpora Escorts
Baga Beach Escorts
Bandra Escorts
Baner Escorts
Belapur Escorts
Bicholim Escorts
Borivali Escorts
Bund Garden Escorts
Calangute Beach Escorts
Candolim Beach Escorts
Central Mumbai Escorts
Chembur Escorts
Chinchwad Escorts
Colaba Escorts
Cuffe Parade Escorts
Dadar Escorts
Ghansoli Escorts
Ghodbunder road Escorts
Goa Escorts
Goa Beach Escorts
Goregaon Escorts
Hinjewadi Escorts
Jadavapur Escorts
Juhu Escorts
Kalamboli Escorts
Kalyani Nagar Escorts
Kamothe Escorts
Kapurbadi Escorts
Khandala Escorts
Khar Escorts
Kharadi Escorts
Kharghar Escorts
Kolkata Escorts
Kopar Khairane Escorts
Koregaon Park Escorts
Korum Mall Escorts
Lokhandwala Escorts
Lonavala Escorts
Lower Parel Escorts
Mapusa Escorts
Margo Beach Escorts
MG Road Escorts
Mumbai Airport Escorts
Mumbai Escorts
Napean Sea Road Escorts
Navi Mumbai Escorts
Nerul Escorts
Nerul Beach Escorts
North GoaEscorts
Panji Escorts
Panvel Escorts
Park Circus Escorts
Park Street Escorts
Patuli Garia Escorts
Peddar Escorts
Pernem Escorts
Powai Escorts
Pune Escorts
Rajarhat Escorts
Saki Naka Escorts
Sanpada Escorts
SB Road Escorts
Shivaji Nagar Escorts
Anjuna Beach Escorts
Sonarpur Escorts
South Goa Escorts
South Mumbai Escorts
Taluja Escorts
Thane east Escorts
Thane Escorts
Thane west Escorts
Turbhe Escorts
Ulwe Escorts
Vagator Escorts
Varca Beach Escorts
Vashi Escorts
Vile Parle Escorts
Viman Nagar Escorts
Worli Escorts
2019.g. 09.March, 15:51
0
Atbildēt
akila:
Hi,
I Like this post.
keep it up.
pls always share such type of information
I always waiting for this type of informative topic.
thanks once again for the above topic
Vashi Escorts
Escorts in Vashi
Vashi escorts Service
Independent Vashi Escorts
Female Escorts in Vashi
Mumbai Escorts
Escorts in Mumbai
Mumbai Escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Thanei escorts
escorts in Thane
Thane escorts Service
Juhu escorts
Juhu escorts service
Independent Juhu escorts
escorts in Juhu
Female Juhu escorts
Juhu escorts
escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Andheri escorts
Bandra escorts
Colaba escorts
Juhu escorts
Navi Mumbai escorts
powai escorts
Vashi escorts
Vile Parle escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Mumbai escorts
Ahmedabad escorts
Ahmedabad escorts
Ahmedabad escorts
Ahmedabad escorts
Call girl in Mumbai
Mumbai escorts
Female Escorts
Escorts Service in Mumbai
Escorts in Mumbai
Super Mumbai Escorts
Hot Mumbai Escorts
Independent Female Escorts
Independent Mumbai Escorts
Female Escorts in Mumbai
Mumbai Escorts Service
Escorts in Mumbai
Ahmedabad Escorts
Airoli Escorts
Andheri Escorts
Anjuna Beach Escorts
Arpora Escorts
Baga Beach Escorts
Bandra Escorts
Baner Escorts
Belapur Escorts
Bicholim Escorts
Borivali Escorts
Bund Garden Escorts
Calangute Beach Escorts
Candolim Beach Escorts
Central Mumbai Escorts
Chembur Escorts
Chinchwad Escorts
Colaba Escorts
Cuffe Parade Escorts
Dadar Escorts
Ghansoli Escorts
Ghodbunder road Escorts
Goa Escorts
Goa Beach Escorts
Goregaon Escorts
Hinjewadi Escorts
Jadavapur Escorts
Juhu Escorts
Kalamboli Escorts
Kalyani Nagar Escorts
Kamothe Escorts
Kapurbadi Escorts
Khandala Escorts
Khar Escorts
Kharadi Escorts
Kharghar Escorts
Kolkata Escorts
Kopar Khairane Escorts
Koregaon Park Escorts
Korum Mall Escorts
Lokhandwala Escorts
Lonavala Escorts
Lower Parel Escorts
Mapusa Escorts
Margo Beach Escorts
MG Road Escorts
Mumbai Airport Escorts
Mumbai Escorts
Napean Sea Road Escorts
Navi Mumbai Escorts
Nerul Escorts
Nerul Beach Escorts
North GoaEscorts
Panji Escorts
Panvel Escorts
Park Circus Escorts
Park Street Escorts
Patuli Garia Escorts
Peddar Escorts
Pernem Escorts
Powai Escorts
Pune Escorts
Rajarhat Escorts
Saki Naka Escorts
Sanpada Escorts
SB Road Escorts
Shivaji Nagar Escorts
Anjuna Beach Escorts
Sonarpur Escorts
South Goa Escorts
South Mumbai Escorts
Taluja Escorts
Thane east Escorts
Thane Escorts
Thane west Escorts
Turbhe Escorts
Ulwe Escorts
Vagator Escorts
Varca Beach Escorts
Vashi Escorts
Vile Parle Escorts
Viman Nagar Escorts
Worli Escorts
About mumbai Escorts
Mumbai Escorts
Female Escorts
Independent Escorts
Vashi Escorts
Andheri Escorts
Bandra Escorts
Borivali Escorts
Central Mumbai escorts
Chembur escorts
Colaba Escorts
Cuffe parade escorts
Dadar Escorts
Goregaon escorts
Juhu Escorts
Khar Escorts
Lokhandwala escorts
Lower parel escorts
Mumbai Airport Escorts
Napean sea road escorts
Peddar road escorts
Powai Escorts
Sakinaka Escorts
South Mumbai escorts
Vile Parle Escorts
Worli Escorts
Vashi Escorts
Navi Mumbai Escorts
2019.g. 18.March, 11:36
0
Atbildēt

TAVS KOMENTĀRS