Kā gāja Latvijas Gada auto testa dienā Molā

Foto:
2019.g. 05.December, 23:11

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja doties testa braucienā ar 19 aktuālākajiem automobiļiem Latvijā, turklāt Kia Xceed un Ssangyong Korando piedzīvoja Latvijas pirmizrādes. Pluss divi elektroauto Volkswagen e-Golf un Kia Soul bija apskatāmi Latvijas Gada auto teltī.

Šāda tiešas salīdzināšanas iespēja ir šo testu labākā sastāvdaļa. Un tādēļ jācer, ka tie turpināsies arī turpmākajos gados. Nav jau šeit garantētas tūlītējas pārdošanas darījumu, lai gan pieredze rāda, ka ir arī ātri lēmumi. Pērn veiklības brauciena Suzuki Swift auto tika nopirkts jau pirmdienā pēc pasākuma Mola. Arī šogad saņēmām pozitīvas atsauksmes gan no apmeklētājiem, gan no auto dīleriem.

“Īsi pirms pasākuma kāds klients, kas apmeklēja Autobrava salonu un izvērtēja Seat Tarraco iegādi, izteica vēlmi aizbraukt uz Latvijas Gada auto testa dienu Molā, lai salīdzinātu to ar citiem modeļiem un pieņemtu gala lēmumu,” pieredzē dalās Ruslans Vlasjuks, SIA Autobrava direktors.

Atsauksmes par automobiļiem. Jaunums Latvijā, kas tika atrādīts plašākai publikai, ir kompaktais krosovers Ssangyong Korando. Šī modeļa ārējais dizains veidots līdzībā ar lielo brāli Rexton. Automobilim ir noformēts salons, daudz vietas pasažieriem aizmugurē un arī pilnpiedziņa. Nepārsteidzamies ar secinājumiem, šis auto ir jāredz dzīvē.

Kia XCeed ir pavisam jauns korejiešu autoražotāja KIA modelis, un pie pirmajiem pircējiem Eiropā tas nonācis vien pagājušajā mēnesī. Šis automobilis ir veidots uz jau pazīstamā KIA Ceed bāzes, kas ir “Latvijas Gada auto 2019” izvarētājs. Izskatīgs dizains, plaša dzinēju palete un modernas tehnoloģijas. Šogad konkursā pieteikta un pie Mola bija arī KIA Ceed sportiskā versija – Proceed. Uz šo automobili atskatās un tas provocē dinamiskiem manevriem.Vai Kia spēs pārliecināt “Latvijas Gada auto” žūriju arī šogad?

Pārsteigums no Mitsubishi. Mazās apvidus klases modelis ASX ir pietiekoši kompakts, lai būtu izveicīgs pilsētu labirintos, taču tai pat laikā arī robusts, lai mēģinātu pārvarēt šķēršļus kādā skarbākā apvidū. Savukārt pikaps L200 ir starp lielākajiem konkursa “Latvijas Gada auto 2020” dalībniekiem. “Simpātiskākais šobrīd pieejamais pikaps tirgū. Noteikti savu daļu iznesīguma sniedz arī automašīnai uzstādītās Cooper riepas ar baltajiem burtiem uz sāniem. Salīdzinot ar iepriekšējo paaudzi, auto salonā ir lielāks klusums, un pats salons kļuvis acīm tīkamāks,” stāsta konkursa žūrijas biedrs Oskars Krampāns. Turklāt pie Mola savu pirmizrādi piedzīvoja Mitsubishi Outlande PHEV – hibrīda versija.

Seat Tarraco un Cupra Ateca ir vienas klases automobiļi, taču abi modeļi tomēr ir ļoti atšķirīgi. Tarraco piedāvā plašu un klusu salonu ar septiņām vietām un teicamu komfortu, savukārt Ateca (kas, starp citu, arī ir ģimenes krosovers), ar 300 Zs jaudīgu dzinēju sniedz galvu reibinošu dinamiku.

Autoražotāju Škoda pārstāvēja divi modeļi – Škoda Karoq Sportline un jaunais Škoda Scala, kas piedalījies divos “Latvijas Gada auto 2020” testa braucienos. Iespaidos dalās žūrijas biedrs Jānis Grīnhofs: “Škoda Scala diezgan pārliecinoši notur markas kursu. Modeļa Rapid pēctecis ir krietni uzspodrinājis "spalvas". Auto dizains ir izdevies. Tas uzrunā, jo ir gana gaumīgs un pārdomāts. Ar jau zināmo pusotra litra dzinēju spēkrats demonstrē cienījamu dinamiku. Varētu likties, ka pie "vainas" ir ne pārāk lielais auto svars, taču salonā atradās trīs pieauguši vīri. Līgano braucienu mazliet pabojāja pārāk mīkstā piekare. Iespējams situāciju varētu uzlabot citi amortizatori. Neskatoties uz šim nepilnībām Scala būs nopietns pretendents titulam.” Škoda Karoq Sportline – ar patīkamu komfortu un praktiskām īpašībām apveltītajam krosoveram nu piešķirts sportiskāks izskats un aprīkojums.

Arī Volkswagen uz “Latvijas Gada auto testa dienu pie Mola” atveda divus modeļus.  Ražotāja jaunākais modelis T-Cross ir mazās klases krosovers, ar bagātīgu tehnoloģiju klāstu. Šo ir vērts izmēģināt, ja meklējat automobili pilsētai. Otrs modelis jau pazīstamais Passat, taču ar uzlabotu salona komfortu un gudriem vadītāja asistentiem.

Korejas autoražotājs Hyundai sestdien bija pārstāvēts ar trīs modeļiem. Hyundai i30 Fastback Nbija testa dienas trešais jaudīgākais automobilis. Ar 275 Zs un pielāgojamiem uzstādījumiem, šis modelis var būt gan teju sacīkšu auto, gan ļoti komfortabls ikdienai. No Hyundai bija pieejams arī Santa Fe – vidējās apvidus klases modelis: “Konceptuāli Santa Fe ir uzskatāms par pievilcīgu auto ģimenei - ietilpīgs salons, plūdena gaita, pietiekami ekonomisks 2,2 litru dīzeļdzinējs un trešā sēdekļu rinda, kas ir pilnvērtīgas sēdvietas, nevis tikai papildus sēdvietu funkcija (kā vairumā konkurentu). Turklāt, ja salīdzinām šo un iepriekšējo paaudzi, tad attīstības process ir visai iespaidīgs. Vienīgais BET - cena. Bagātīgākās versijas maksās tuvu 50 000 EUR eiro atzīmei, Tomēr, ja budžets nav šķērslis, tad Santa Fe var kļūt par lielisku ģimenes locekli ar 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma,” stāsta žūrijas biedrs Toms Timoško. Pieticīgāks izmēros, bet ar spilgtu imidžu apveltīts Hyundai Kona krosovers.

Renault Clio, kas pirmo reizi prezentēts septembrī. Šim modelim ir raksturīgas aizraujošas braukšanas manieres, taču bez tā jaunais Clio ir ieguvis izskatīgu dizainu, patīkamu salonu un modernas tehnoloģijas. Testa dienā adrenalīna devu sniedza Clio lielā un sportiskā māsa – Megane RS Trophy.Vienīgi ar 300 Zs atļautais braukšanas ātrums tiks sasniegts ļoti ātri.

Savukārt, japāņu autoražotāju Toyotapārstāvēja tā aktuālākais un pieprasītākais modelis RAV4. Dižpārdoklis RAV4 savā jaunākajā paaudzē vizuāli ir kļuvis lielāks un robustāks. Katram pašam ir jāpārbauda, vai tas joprojām ir piemērots braukšanai pilsētā, vai tomēr jāmeklē kādas grūtāk izbraucamas vietas.

Lai arī no rīta uzlija lietus, interesentu bija daudz, tāpēc kārotos braucienus nācās arī kādu stundiņu vai pat divas pagaidīt. Lai laiks tiktu pavadīts lietderīgi, organizatori bija parūpējušies par dažādām aktivitātēm.

Tradicionālais veiklības braucienā ar Suzuki Swift (hibrīds, pilnpiedziņa un tikai 15 000?!), kur varēja mazliet riepas pakaucināt un atplaukt smaidā. Publikā noklausīts ierosinājums – šādām trasēm un laipniem skolotājiem lielveikalu stāvvietās vajadzētu darboties pastāvīgi.

Vēl viena vieta noderīgai brauciena gaidīšanas laika kavēšanai – Latvijas Gada auto galvenā telts. Un – kā afišās teikts – drošas braukšanas semināri. Tāds oficiālais nosaukums. Faktiski – koleģiālas satiksmes dalībnieku sarunas, kuru ikdienā ļoti pietrūkst. Sākam par gājējiem un viņu „slikto uzvedību”. Un ātri vien nonākam - pie pareizas mobilā telefona lietošanas. Otrs grēks, kurš drīz izpeld priekšplānā – distances neievērošana. Brauciens pārāk tuvu priekšējam auto.

Bet konkurss „Latvijas Gada auto 2020” iziet finiša taisnē. Novembrī testa braucienu maratons ar bāzes vietu viesu namā Port Land. Visiem 32 konkursa pretendentiem obligāts.  Trīs izmēģinājumu dienas, kurās stūrēs tikai žūrijas biedri. Un veidos viedokļus, kuros jums būs iespēja lasīt gadaauto.lv. 6.decembra svinīgā apbalvošanas ceremonija no Vecrīgas viesnīcā “Avalon Hotel & Conferences”, kad tad arī uzzināsim visus laureātus .

Informatīvi atbalsta: iAuto.lv, Delfi, Latvijas Avīze, Tvnet, Dieviete.lv, Jauniauto.lv, Auto ziņas, garaza.lv, dzivoklis.lv. Atbalsta: t/c Mols, Viesnīca „ Avalon Hotel & Conferences”, LAMB, V4 motors, Venden un Intergaz.

VISI KOMENTĀRI

NIKI:
AVG Retail is the best Antivirus programming which is accessible on avg.com/retail , gives the total http://avg.com-retail.net/ suite of highlights which can verify your computerized on the web and disconnected work of the framework or gadgets.
2019.g. 18.December, 10:57
0
Atbildēt
NIKI:
AVG Retail is the best Antivirus programming which is accessible on avg.com/retail , gives the total suite of highlights which can avg.com/retail verify your computerized on the web and disconnected work of the framework or gadgets.
2019.g. 18.December, 10:59
0
Atbildēt
kashish:
visit [url=https://roku.com-link.uk.net]www.roku.com/link[/url], the page to link your streaming device & all you need to do is to enter the Roku activation code in the required space.
2019.g. 19.December, 08:27
0
Atbildēt
kashish:
Create Mcafee account and start downloading, installing and, activating Mcafee through [url=https://mcafeecom-activate.uk.com]www.mcafee.com/activate[/url] Enter 25-digit Mcafee Activation code to activate Mcafee.
2019.g. 19.December, 08:39
0
Atbildēt
kashish:
Create Mcafee account and start downloading, installing and, activating Mcafee through https://mcafeecom-activate.uk.com Enter 25-digit Mcafee Activation code to activate Mcafee.
2019.g. 19.December, 08:41
0
Atbildēt
shinu:
norton download, establishment and enactment. The web slanted world structures the need of an antivirus that can verify your data and besides norton install with product key ensure safe taking a gander at and what's more guaranteed trades over the web
2019.g. 19.December, 09:12
0
Atbildēt
shinu:
McAfee helps organizations orchestrate a truly integrated cyber environment that simultaneously protects, identifies and enhances security threats. For consumers, mcafee activate download and activate McAfee protects your device at home and abroad from viruses, malware and other threats.
2019.g. 19.December, 09:13
0
Atbildēt
shinu:
McAfee Activate is a certain shot way you can deal with the issues with the initiation procedure. install mcafee with activation code Our McAfee group endeavors to acquire the best tech help for your benefit.
2019.g. 19.December, 09:14
0
Atbildēt
shinu:
To enact Hulu Plus on your gadget, either utilize the on-screen console to enter your Hulu sign in data or go to and enter the gadget initiation code. enter activation code for hulu Both of these strategies will enable you to utilize Hulu on any Hulu-upheld device.
2019.g. 19.December, 09:14
0
Atbildēt
shinu:
Roku gives the least troublesome way to deal with stream redirection to your TV. roku link activate roku tv On your terms With countless channels to peruse.
2019.g. 19.December, 09:15
0
Atbildēt
shinu:
Enter to Activate Roku Device. Roku is a spilling player or a computerized media player. enter activation code roku You can stream motion pictures, TV shows, melodies and any stimulation content by having Roku connection code.
2019.g. 19.December, 09:18
0
Atbildēt
shinu:
Visit hulu.com/activate to enter hulu activation code. activate hulu account get total detail to login TV-connected device with activation code. If face issue contact for help.
2019.g. 19.December, 09:19
0
Atbildēt
shinu:
Steps to Activate Avg retail enlistment Once you install AVG retail activation on your framework, you require to activate it as without activation it is extraordinary to get its feature. In this way, avg retail registration enact AVG antivirus by following given advances carefully.
2019.g. 19.December, 09:22
0
Atbildēt
shinu:
Download, Install & Activate officecommyaccount for home & Business purpose and  get full technical help for office setup installation. Visit : install microsoft office 365 with product key for more details.
2019.g. 19.December, 09:22
0
Atbildēt
shinu:
Webroot Antivirus Software Installation Requirements As we realize that Webroot is security programming and antivirus that give a webroot secureanywhere download high-class insurance to both individual and expert use.
2019.g. 19.December, 09:23
0
Atbildēt
shinu:
Download norton antivirus to make your computer virus free with the best support and tech team. download norton with key code Feel free to contact us
2019.g. 19.December, 09:23
0
Atbildēt
shinu:
McAfee security programming offers a standout amongst the best malware insurance among the various security suites in the worldwide market. mcafee 25 digit activation code As per the most recent reports, there has been noteworthy development in digital assaults in the course of recent years.
2019.g. 19.December, 09:24
0
Atbildēt
shinu:
mcafee antivirus is widely used aantivirus helps to detect and neutralize computer virus, the mail worms,the trojan programs,and also helps your system free of virus and other malware is quite a daily challenge. for more details visit mcafee my account here.
2019.g. 19.December, 09:55
0
Atbildēt
shinu:
office setup is the best software which is widely used in globe .It is a powerful service that helps you unleash your best ideas , get things done, and stay connected on the go.for more details microsoft office setup download visit:
2019.g. 19.December, 09:55
0
Atbildēt
shinu:
Mcafee Product Activation web based utilizing the web is simple. Go to the official site and buy it. Spare it, run it and go through some simple guidance and concur every one of the setup. When you open, it demonstrates an alarm about Activation. mcafee activate product key Dynamic mcafee online item key on the web. An item key is of 25-characters and it
2019.g. 19.December, 09:56
0
Atbildēt
shinu:
On the off chance that you need to reinstall office or fix it, you can reverify your item key on setup page and office setup and enter 25 product key can download more established form of office
2019.g. 19.December, 09:56
0
Atbildēt
shinu:
 In the Norton Setup window, tap . Under Download Norton Security from Google Play, tap .norton install with product key Tap , and then tap to install the app
2019.g. 19.December, 09:56
0
Atbildēt
shinu:
Hulu supports a wide variety of devices that you can use to stream with us. You can activate any of them at any time, activate hulu account as well as remove them from your account
2019.g. 19.December, 09:57
0
Atbildēt
shruti:
Visit office setup in order to know everything about the hassle-free deployment process of Microsoft Office Setup 2019 and it's applications.
2019.g. 27.December, 11:13
0
Atbildēt
shruti:
Microsoft Office setup has a wide range of products with different features at office setup. Install and activate it using the MS Office Setup activation key code.
2019.g. 27.December, 11:14
0
Atbildēt
shruti:
Norton Setup – norton setup offers world-class security to your PC, Mac, Android, or iOS devices. Norton antivirus provides protection against malicious online threats while offering smooth system operation as well.
2019.g. 27.December, 11:15
0
Atbildēt
shruti:
Go to the web browser and visit mcafee activate . Then type the 25-digit number that you have purchased. Now download the McAfee setup and install and wait for a few minutes to restart and update it. Create a Mcafee antivirus account.
2019.g. 27.December, 11:15
0
Atbildēt
shruti:
Mcafee Antivirus has recognized to be an effective way of keeping up your devices and your data safe from getting infected by any hackers and virus attackers. mcafee activate will help the user to get easy support.
2019.g. 27.December, 11:16
0
Atbildēt
shruti:
Get started with office setup at office setup. It provide ease of working and systematic arrangement of your worksheet.
2019.g. 27.December, 11:16
0
Atbildēt
shruti:
Webroot Antivirus is the best security solution which gives total protection and 100% safety from being damaged by harmful viruses. Get your webroot today at webroot safe . All the devices like PC's, Laptops, Mac, Ios, and Android Phones in which we use internet connection are safe with the use of Webroot Antivirus.
2019.g. 27.December, 11:16
0
Atbildēt
shruti:
Norton is an antivirus and security software for Windows, Mac, iPhone, and Android. It has many different features for protecting the device from various web threats and the main features in the Norton software are anti-spyware, web browser protection, antivirus, and firewall security. www.norton.com/setup will help the user to enjoy all these amazing features.
2019.g. 27.December, 11:17
0
Atbildēt
shruti:
Norton is an antivirus and security software for Windows, Mac, iPhone, and Android. Visit norton setup as it has many different features for protecting the device from various web threats and the main features in the Norton software are anti-spyware, web browser protection, antivirus, and firewall security.
2019.g. 27.December, 11:17
0
Atbildēt
shruti:
Hulu is one of the best streaming services that ease access to content on different types of devices. You can stream across computers, mobile devices and gaming consoles at hulu activation . However,before enjoying this service you will need to subscribe to the service and activate your Hulu account.
2019.g. 27.December, 11:18
0
Atbildēt
shruti:
To install Norton that you purchased from norton setup or from a retail store, you must create a Norton account or add the purchased product to the existing account.
2019.g. 27.December, 11:19
0
Atbildēt
shruti:
Webroot is one of the best online security program if you are looking for an antivirus for your computer and mobile. You can get this program at webroot safe and create your webroot account today.
2019.g. 27.December, 11:20
0
Atbildēt
shruti:
Activate your Webroot Account by entering your Webroot Activation Code. Facing issues…visit webroot safe to get easy and quick steps to activate and install webroot with key code.
2019.g. 27.December, 11:20
0
Atbildēt
shinu:
The All-in-One Solution for Secure Remote Access and Support. Remotely access, manage, and support computers, mobile devices, network machines. We provide best computer support at [url=https://onlinewebsolution.org/]computer support[/url] and solve your issues at time.
2020.g. 17.January, 11:59
0
Atbildēt
shinu:
The All-in-One Solution for Secure Remote Access and Support. Remotely access, manage, and support computers, mobile devices, network machines. We provide best computer support at computer support and solve your issues at time.
2020.g. 17.January, 11:59
0
Atbildēt
shinu:
webroot cyber security is a ultimate internet security suite for complete protection against today's diverse range of threat on windows. key features are 100% secure secure shopping, 1 click virus scanning, malicious website filtering, unblock antivirus.Visit webroot purchase our site if you want to install it.
2020.g. 17.January, 12:04
0
Atbildēt
shinu:
Malwarebytes protects you against malware, ransomware, malicious websites, and other advanced online threats that have made traditional antivirus obsolete. visit malwarebytes support website for more information.
2020.g. 17.January, 12:07
0
Atbildēt
shinu:
McAfee support phone number McAfee antivirus works as a shield of device. It protect against the virus, malware, online threats, etc. You can easily download, install and activate McAfee products through. Visit mcafee customer service phone number when you will go with this link, you can follow the process of downloading, installing and activating McAfee with activation code
2020.g. 17.January, 12:09
0
Atbildēt
shinu:
It is a family of client software, server software and services through you can create professsional looking documents , charts , calculations, reports, and presentation in high speed and accuracy visit support office 365 here.
2020.g. 17.January, 12:13
0
Atbildēt
Denven:
What Is Amoxicillin Use For http://buyciallisonline.com/# - Cialis Cialis Et Psa Buy Cialis Lisinopril 20 Mg Order Online
2020.g. 13.February, 21:04
0
Atbildēt

TAVS KOMENTĀRS